O NÁS

Firma Strategix vznikla spojením expertů ve svém oboru s mnohaletými zkušenostmi, což přináší našim klientům benefit v podobě globálního rozhledu a lokálních zkušeností.

Seznamte se s námi. Pomáháme úspěšným být ještě úspěšnější!

Pavel-Ohnoutka.jpg
PROČ TU
JSME

Ke klientům přistupujeme tak, jak bychom si přáli, aby někdo spolupracoval s námi.

 

Vaší společnost a tým do hloubky poznáme.

 

Díky tomu vás poté efektivně dokážeme dovést do úspěšného konce projektu.

Vaclav-Duda.jpg
Karel-Dubsky.jpg
PAVEL OHNOUTKA

Zakladatel a CEO

Pavel založil společnost Strategix v roce 2015. Řadu let působil v zahraničí - především na Blízkém východě a USA, a všiml si, že právě tyto služby firmy nejvíce potřebují.

 

Během své kariéry zastával vedoucí pozice v řízení globálních transformačních a IT projektů. Vedl projekty v New Yorku a Londýně, pracoval na projektech pro společnosti jako IBM, Qatar Petroleum, Etihad Airways, Dubai Airports a další.

 

Do projektů přináší vlastní know-how, ověřené a unikátní strategie a postupy.

VÁCLAV DUDA

Partner

Václav má více než 15 let zkušeností s řízením, vývojem a produktovým marketingem v různých oblastech sahajících od průmyslových produktů, přes spotřební zboží, telekomunikace po cloudové SaaS služby.

 

V posledních letech se zaměřuje na uvádění na trh služeb a zákaznických řešení z oblasti IT, IoT a kybernetické bezpečnosti, a to zejména z pohledu zákaznické zkušenosti a životního cyklu (zákazníka i produktu).

 

Klientům pomáhám připravovat a spouštět profitabilní produkty.

KAREL DUBSKÝ

Partner

Karel má 12 let zkušeností s dodávkami IT řešení zákazníkům. Posledních 6 let se zaměřuje na projekty digitální transformace na českém trhu.

 

Za svou kariéru nasbíral zkušenosti na projektech napříč různými odvětvími, kde se věnoval primárně zlepšením v oblastech procesů, efektivity a ziskovosti firem.

 

Jeho hlavním počinem je projekt „Digital Twin“ ve výrobní společnosti Blumenbecker, který je oceněným projektem Průmyslu 4.0 průmyslovými úřady v ČR.

KONTAKT

Náplanujte si s námi schůzku! Využijte formulář, anebo nás kontaktujte napřímo.

Zpráva odeslána, jakmile to bude možné, ozveme se vám.

Tel: +420 773 996 588
Praha, CZ