top of page

O NÁS

Společnost Strategix vznikla v roce 2015 v Dubaji, Spojených Arabských Emirátech.  Posléze otevřela další pobočky v Sultanátu Omán a v České republice. Již od počátku jsme evidovali poptávku klientů po transformaci společností. Bylo potřeba efektivněji řídit firmy, podpořit jejich růst a expanzi jejich zahraničních poboček. Díky těmto zkušenostem jsme vypracovali metodiku, kterou úspěšně vylepšujeme a aplikujeme dodnes.

Firma Strategix vznikla spojením expertů ve svém oboru s mnohaletými zkušenostmi, což přináší našim klientům benefit v podobě globálního rozhledu a lokálních zkušeností.

Seznamte se s námi. Pomáháme úspěšným být ještě úspěšnější!

Pavel-Ohnoutka.jpg
PROČ TU
JSME

Ke klientům přistupujeme tak, jak bychom si přáli, aby někdo spolupracoval s námi.

 

Vaší společnost a tým do hloubky poznáme.

 

Díky tomu vás poté efektivně dokážeme dovést do úspěšného konce projektu.

Vaclav-Duda.jpg
PAVEL OHNOUTKA

Zakladatel a CEO

Pavel založil společnost Strategix v roce 2015. Řadu let působil v zahraničí - především na Blízkém východě a USA, a všiml si, že právě tyto služby firmy nejvíce potřebují.

 

Během své kariéry zastával vedoucí pozice v řízení globálních transformačních a IT projektů. Vedl projekty v New Yorku a Londýně, pracoval na projektech pro společnosti jako IBM, Qatar Petroleum, Etihad Airways, Dubai Airports a další.

 

Do projektů přináší vlastní know-how, ověřené a unikátní strategie a postupy.

VÁCLAV DUDA

Partner

Václav má více než 15 let zkušeností s řízením, vývojem a produktovým marketingem v různých oblastech sahajících od průmyslových produktů, přes spotřební zboží, telekomunikace po cloudové SaaS služby.

 

V posledních letech se zaměřuje na uvádění na trh služeb a zákaznických řešení z oblasti IT, IoT a kybernetické bezpečnosti, a to zejména z pohledu zákaznické zkušenosti a životního cyklu (zákazníka i produktu).

 

Klientům pomáhám připravovat a spouštět profitabilní produkty.

bottom of page